Послуги

соціальні мережи

Один з найпошириніших існтрументів маркетингу, який має великий потенціал та підходить до багатьох цілей бізнесу. 

Збільшення продажів через соціальні мережі за рахунок збільшення кількості клієнтів білими методами. Розробка стратегії залучення, утримання і повернення клієнтів.
​ Повний контроль і коригування постановника. Відсутність ботів, тільки живі люди.

Це хороший рецепт для росту трафіку, як на сайт, так і у ваші групи та акаунти.

З якими соціальними мережами ми працюємо

всі соціальні мережі разом

ведення акаунтів у соціальних мережах

Ведення ваших мереж з упором на контент

Контент - це один з найголовніших інструментів продажів на сьогоднішній день.
На старті просування ми приділяємо величезну увагу особливостям вашого бізнесу і цільової аудиторії, намагаємося виділити вузькі сегменти аудиторії і працювати з кожним. В контент-плані ми намагаємося дотримуватися балансу між пропозицією та корисним цікавим контентом, який буде підігрівати лояльність аудиторії.

Особливу увагу ми приділяємо тому, які конкретні маркетингові завдання вирішує просування вашої соц. мережі. Контент-план може вестися по-різному і бути націлений на прямі продажі, вирішувати іміджеві завдання, формувати попит, "дотиснути" користувачів з сайту і т.д. Розуміння нашого підходу полягає в тому, що ми ведемо соц. мережі не відокремлено, а інтегруємо їх в вашу бізнес-модель. Це можна досягти за допомогою SMM просування.

Таргетована реклама

РОБОТА ТІЛЬКИ З ЦІЛЬОВОЮ АУДИТОРІЄЮ

Враховуємо особливості бізнесу, цільової аудиторії і використовуємо способи націлювання, які допомагають працювати  тільки з  потенційними клієнтами.

В ході рекламних кампаній ми тестуємо різні таргетинги і креативи з метою виділити найефективніші. Регулярна оптимізація реклами націлена на безперервне підвищення ККД.

У рекламі ми намагаємося використовувати не тільки рекламні оффери, а й корисний цікавий контент, який може привернути увагу ЦА. Такий підхід дозволяє не тільки працювати на "тут і зараз", а й на перспективу.

Вибіркові та пакетні послуги 

всі соціальні мережі разом

підготовка та ведення

початок робіт з соціальними мережами

перший
місяць

 • Розробка контент-планування
 • Постинг (текст, фото, відео)
 • Оформлення аккаунтів
 • Робота у аккаунтах з аудиторією
 • Аналітика та корегування

Ведення

системная постійна робота

з другого
місяця

 • Корегування контент-плану
 • Системний постинг
 • Таргетована реклама
 • Постійна робота з аудиторіює
 • Корегування кампаній

автоматизація

направлені механіки

у будь-який
час

 • Автоматизація акаунтів
 • Авто-вдповідач
 • Збір контактів ЦА
 • Збільшення аудиторії
 • Інформування контактів

Унікальний контент

Копіпаст контенту з інших джерел сьогодні вже не просто не працює, а ще й карається соціальними мережами. Інформаційний шум зростає з кожним роком, ростуть і вимоги до контенту: він повинен бути свіжим, актуальним, корисним, цікавим і унікальним одночасно. Ми  враховуємо ці критерії і робимо упор на якість візуала і інформативність.

Ініциативність

Ми переконані, що інформація, основні думки повинні виходити від людини з компанії замовника, або самого засновника, так як тільки ці люди знають бізнес зсередини, знають свою цільову аудиторію і що їй потрібно. Але ми прекрасно розуміємо, що вимагати від замовника контент - це неправильно, особливо, якщо ще і немає чіткого ТЗ. Тому ми знімаємо рутину по упаковці, копірайтингу і офорфмленію контенту з замовника, самостійно упаковуючи основні тези.

Розвиток проекту

Не вірно один раз розробити контент-план і незмінно слідувати йому роками. Очевидно, що не кожна рубрика, тема або пост працюють однаково ефективно, і дізнатися на березі, що "влаштує" користувачам вкрай складно. Тому одним з основних наших завдань є своєчасна і правильна реакція на відгук користувачів. Ми регулярно проводимо аналітику, яка дозволяє виявити слабкі та сильні сторони контент-плану і коригувати контент, підвищуючи віддачу.

заплановані публікації

Гарна реклама - це як гарне обличчя. Якщо за ним ховається нудьга або банальність, приємне враження швидко пропадає. Внутрішня наповненість і глибокий внутрішній світ вашої групи - це якісний контент. Саме контентом людина повинна прогріватися до продажу, перетворюючись з холодних передплатників в гарячих потенційних клієнтів. Якщо йому буде нецікаво, він просто не вступить в співтовариство або покине його. Саме тому контент в соціальних мережах повинен бути відповідним тематиці, цікавим цільової аудиторії, постійно оновлюється.

аналітика роботи

Метрики соціальних мереж надають уявлення про вашу маркетингову ефективность. Вони допомагають вам виявляти тенденції і отримувати необхідну інформацію для прийняття обґрунтованих рішень і досягнення ваших бізнес-цілей. Важко сказати, чи перебуваєте ви на правильному шляху, якщо не стежити за прогресом. Ось чому важливо регулярно вимірювати ефективність і відслідковувати показники.

реклама на цільову

Висока ефективність реклами в соціальних мережах як інструмент формування лояльного ставлення потенційних клієнтів до  фірмі.Зростає впізнаваність бренду, збільшується авторитет компанії.
Реклама в соціальних мережах орієнтована в першу чергу на цільових користувачів мережевої павутини. Успішне просування неможливо без знання особливостей потенційних споживачів.  
Реклама дає можливість придбати всю необхідну інформацію про майбутні покупців і клієнтів.

Таргетингова реклама - ефективний інструмент залучення клієнтів, збільшення трафіку і присутності на ринку. Основною перевагою цього виду реклами є робота з цільовою аудиторією.
Від точності виявлення і підбору цільової аудиторії залежить ефективність реклами.
У соціальних мережах даний вид реклами в короткі терміни дозволяє отримати клієнта, статистику та зростання відвідуваності або інтересу до пропозиції.

Розрахунок бюджету на рекламу в соціальних мережах індивідуальний і може коливатися від 1500 грн. за місяць до 10 000 грн. за місяць. Так само ціна може бути встановлена на конкретне число переходів або конверсій. В основі розрахунку лежать дані по цільовій аудиторії, ринку, конкурентам, локації і т.п.
 Перевагою є можливість перевірити ефективність і попит за невеликий бюджет - 500-1000 грн.
Наші фахівці допоможуть вирахувати вартість на основі об'єктивних даних по вашим майданчикам БЕЗКОШТОВНО в короткий термін

Замовляйте консультацію

+380 97 758 68 63

Працюємо індивідуально з кожним ділом

нам довіряють:

Залишились питання?

задайте їх нам у зручній формі