Послуги

СТРАТЕГІЧНИЙ МАРКЕТИНГ

Маркетингова стратегія - це основний комплекс заходів у бізнесі. Стратегія формує розуміння в якому напрямку рухатись до певної мети. Стратегія формується на основі даних конкурентів, кон'юнктурі ринку, попиту, ринкової, політичних ситуацій і інших чинників, які можуть впливати на завдання. Цей комплекс передбачає чіткий розподіл ресурсу між інструментами, контроль та коригування активних в даний час завдань, а так само великий аналітичний пласт даних, які потрібно вірно використовувати в процесі.

Маркетингова стратегія повинна відповідати загальній стратегії компанії і працювати в цьому величезному комплексі.
Розробка стратегії здійснюється досвідченими фахівцями Cubeo і формується
як на короткі терміни, так і на тривалі (від 1 до 25 років)

Так само, як в напрямку Digital є і менш "тривалі" стратегії, обумовлені можливістю швидкого аналізу і доступних інструментів

Що ми пропонуємо?

ЕТАПИ РОЗРОБКИ КОМПЛЕКСНОЇ СТРАТЕГІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ

АНАЛІЗ СИТУАЦІЇ

Аналіз ситуцації. Огляд Вашого проекту - хто ви, що робите, як здійснюється продаж. Огляд зовнішніх та внутрішніх факторів від яких залежить Ваша справа.

Постановка цілей

Конкретність, об'єм, реалність, релевантність, потрібний час. Пункти, на які ми обов'язково звертаємо увагу. Цілі мають бути максимально однозадачні.

Стратегія досягнення

Стратегія досягнення цілей говорить о том, як ми збираємося ці цілі досягти. Це поетапне планування кожного кроку та кожного із елементів.

Тактика
досягнення

Це конкретні інструменти маркетингу, які ми планємо викристовувати для реалізації цілей маркетингово плану.

Дії

Дії та впровадження - це те, що потрібно зробити у кожному тактичному інструменті на основі цілей.


Контроль результатів

Заключний етап планування, забезпечує у майбутньому аналітику та оцінку ефективності на основі цілей.

Замовляйте консультацію

+380 97 758 68 63

Data-маркетинг або маркетинг, який заснований на даних працює на залучення клієнта і створює персональний канал комунікації з метою просування вашого продукту або бренду.

Комплекс заходів заснований на статистиці і аналізі даних компанії і бізнес-процесів, що дає більше розуміння ситуації і дозволяє більш точно планувати дії на всіх етапах.

Фахівці Cubeo пропонують приватним клієнтам і компаніям широкий вибір заходів для збору або аналізу "руху" клієнтів, ставлення до бренду або продукту, а також введення в стратегію просування нових інструментів для зростання ефективності продажів.

Маркетинг даних дає розуміння про поведінку клієнта, аналіз попиту, збір відгуків та великий масив даних по базах. Як корпоративним, так і клієнтським.

Аналіз і пошук цільової аудиторії, сегментування аудиторії, інструменти збору даних в цьому комплексі дають повну картину бізнес-процесу в числах.

Працюємо індивідуально з кожним ділом

нам довіряють:

Залишились питання?

задайте їх нам у зручній формі