Оплата банківською картою через систему LiqPay.

Ви можете оплатити замовлення онлайн, банківською картою Visa і MasterCard без комісії через систему LiqPay. Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: після узгодження умов договіру та його підписання у електронному вигляді Вам буде надіслано рахунок-інвойс на пошту,

Після підтвердження замовлення Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату. Будь ласка, зверніть увагу, отримати послуги та консультацію, оплачені платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї П.І.Б. були вказані на сайті під час оформлення заявки.

Звертаємо Вашу увагу! У разі повернення коштів, перерахованих клієнтом через систему LiqPay, відповідальність за тривалість зарахування коштів на рахунок клієнта несе система LiqPay. 


Оплата за безготівковим розрахунком на підставі рахунку-фактури рахунок.

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми Після підтвердження замовлення на вашу пошту відправляється копія рахунку-фактури для оплати, яку ви можете зробити в касі будь-якого з банків або з розрахункового рахунку вашої компанії. Після переказу грошових коштів обов'язково повідомляйте про оплату. Після оплати ми передаємо весь пакет документів.  

Залишились питання?

задайте їх нам у зручній формі